• Rama studentëve në Prishtinë: Jam i gjithi i juaji, tregohuni të rrezikshëm me pyetje

    Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, gjatë vizitës një ditore në Kosovë përveç se ka takuar Kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, e akterë të ndryshëm nga politika kosovare, shefi i ekzekutivit shqiptar ka gjetur kohë të takojë edhe student nga Universiteti i Prishtinës, duke i konsideruar këto takime si të rëndësishëm dhe jashtë klisheve. Rama, ishte [&hell...

Të fundit nga Politikë