• Stadiumi si gërmadhë që s’po ndërtohet qe 7 vjet

    Ndonëse punimet për Stadiumin e Qytetit “Besnik Begunca”, në Kaçanik kishin filluar në vitin 2017, ato ende nuk kanë përfunduar. Për më tepër, edhe aq sa ishte ndërtuar ka filluar të shkatërrohet. Kjo zvarritje e projektit për futbollistët e Klubit Futbollistik “Lepenci”, ka sjellur zhgënjim të madh. Ata shpresojnë që niveli qendror e lokal të […]...

Të fundit nga Sport

  • “Kam punuar shumë gjithë jetën për të arritur këtu”, Marku sonte përballet me Kongon

  • Kaos në “Feti Borova”, 30 tifozë futen në ring dhe godasin boksierin kolumbian

  • UEFA bën reportazh me Sylvinhon dhe Elseid Hysajn

  • Messi fiton trofeun e 44 në karrierë – të parin me Inter Miami

  • Më shumë