• “Kam punuar shumë gjithë jetën për të arritur këtu”, Marku sonte përballet me Kongon

    Këtë të diele në ora 21:30 në “O2 Arena” të Londrës, boksieri shqiptar Florian Marku do të rikthehet në ring për t’u ballafaquar me Chris Kongo për titullin IBO intercontinental. “Kam punuar shumë gjithë jetën për të arritur këtu. Janë duke u bërë ëndrrat e mia realitet me punë dhe përkushtim pa fund”, shkroi në […]