• Kaos në “Feti Borova”, 30 tifozë futen në ring dhe godasin boksierin kolumbian

    Ndeshja mes Denis Nurja-s dhe kolumbianit Placido Ramirez nuk ka shkuar si duhet. Kjo, pasi teksa Nurja ra në ring (qëndronte te litarët), Ramirez përfitoi, duke e goditur atë në fytyrë. Kjo mjaftoi që rreth 30 tifozë të futen në ring, duke shkaktuar kaos. Pavarësisht ndërhyrjeve, duke qenë se ishin shumë tifozë, Ramirez nuk ka […]

Të fundit nga Sport

  • Kaos në “Feti Borova”, 30 tifozë futen në ring dhe godasin boksierin kolumbian

  • UEFA bën reportazh me Sylvinhon dhe Elseid Hysajn

  • Messi fiton trofeun e 44 në karrierë – të parin me Inter Miami

  • Beshiktashi e prezanton Rashicën

  • Më shumë

Më të shikuarat