• AP siguron pamje të reja – si u rrah lideri i “Intelektualëve” me grushte e karrige nga drejtori i FC Dritës, Valon Zymb...

    Drejtori Sportiv i FC Drita nga Gjilani, Valon Zymberi, anëtari i kryesisë së këtij klubi Fatos Ramadani, vëllai i këtij të fundit Fatoni, Flakrim Aliu dhe Ilaz Shkodra, e kanë sulmuar fizikisht të mërkurën kryetarin e tifogrupit “Intelektualëve”, Taulant Byqmetin. Siç shihet në pamjet që i ka siguruar Albanian Post, Byqmeti është sulmuar në vendin […...

Të fundit nga Sport

  • Supergol i Rumanisë ndaj Ukrainës

  • Davis nokauton Martinin – mbron titullin e kampionit të botës

  • Kombëtarja shqiptare realizon fotot zyrtare para Euro 2024

  • Kombëtarja niset për në Austri, FSHF përcjell kuqezinjtë drejt rrugëtimit të Euro 2024

  • Më shumë