• “Me Fat Bajrami” nga të gjithë

    Pas faljes së namazit të Kurban Bajramit, Myftiu i Kosovës, Naim Tërnava, në selinë e Bashkësisë Islame të Kosovës, ka pritur mysafirë për ta uruar këtë festë. Tërnavën e kanë vizituar liderë fetarë, partiakë e institucionalë. Megjithatë, ndryshe nga Bajram-ët e tjerë, Tërnavën nuk e kanë uruar personalisht kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe as [&hellip...

Të fundit nga Politikë