• Champions Leage/ Tifozët e Ajax-it dhe Dortmund-it dhurojnë spektakël (VIDEO)

    Ajax-i dhe Borussia Dortmund-it u përballën në ndeshjen e tretë të Grupit C në Champions League, mbrëmjen e të martës së 19 tetorit. Edhe pse ndeshja në fillim u pa si një duel i barabartë, holandezët fituan bindshëm me rezultatin 4-0. Fillimisht ishte Marco Reus që shënoi autogol dhe me pas erdhën golat e Daley […]

Të fundit nga Sport