• Një muaj paraburgim ndaj katër të dyshuarve për grabitjen e armatosur në Suharekë

    Nga një muaj paraburgim është caktuar ndaj katër të dyshuarve për grabitjen e armatosur në Suharekë. Lajmi është bërë i ditur përmes një komunikate nga Gjykata Themelore në Prizren. Sipas njoftimit, të pandehurit B.B., B.I., dhe L.C., dyshohen për veprën penale “Grabitja”,  ndërsa T.B., dyshohet se ka kryer veprën penale “Mbajtja në pronësi, në kontroll [&he...

Të fundit nga Politikë