• Aksion i policisë kundër fajdexhinjëve, prangosen dy persona

    Policia e Kosovës në koordinim me Prokurorinë Speciale ka zhvilluar tri aksione në Prishtinë, Pejë dhe Gjilan kundër fadexhinijëve, me c’rast janë arrestuar dy persona. “Gjatë hetimit të këtij rasti janë arrestuar dy persona të dyshuar, një mbetet në kërkim policorë, si dhe janë gjetur prova se të dyshuarit dyshohet se kanë kryer veprat penale […]...

Të fundit nga Politikë