• Franca e mposht Belgjikën, kualifikohet në çerekfinale të “EURO 2024”

    Me golin e shënuar nga Kolo Muani në minutën e 85-të, Franca e ka mposhtur Belgjikën dhe e ka siguruar kualifikimin në çerekfinale të “EURO 2024” që po zhvillohet në Gjermani. Gjatë 90 minutave, Franca luajti më mirë duke krijuar plotë 20 raste, derisa para shënimit të golit, Kevin De Bruyne i Belgjikës gjuajti bukur, […]

Të fundit nga Sport

  • Portugalia kualifikohet në çerekfinale të “EURO 2024”

  • Supergol i Rumanisë ndaj Ukrainës

  • Davis nokauton Martinin – mbron titullin e kampionit të botës

  • Kombëtarja shqiptare realizon fotot zyrtare para Euro 2024

  • Më shumë