• Aksidenti zinxhiror mes 14 automjeteve, shtatë nga tetë të lënduar lirohen për në shtëpi nga QKUK-ja

    Tetë persona kanë kërkuar ndihmë mjekësore në Klinikën Emergjente në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), pas aksidentit me 14 vetura që ndodhi në mëngjesin e së hënës. Shtatë nga tetë të lënduarit tashmë janë liruar për në shtëpi. Lajmin për Albanian Post e ka konfirmuar nga zëdhënësi i Shërbimit Spitalor dhe Klinik Universitar i […]...

Të fundit nga Politikë