Aplikacione

Threads me funksion të ri


Threads nga Meta, rivali i X (Twitter), ka prezantuar një veçori të re.

Tani përdoruesit mund të kalojnë mes profileve, ky funksion lejon përdoruesit të kalojnë midis llogarive të shumta pa dalë nga llogaria primare e tyre.

Threads profile switching

Përdoruesit mund të shtojnë profile të reja për menaxhim më të lehtë, veçanërisht për punë dhe përdorim personal.

Vlen të përmendet se Facebook gjithashtu aktivizoi profile të shumta në të njëjtën ditë.

Threads vazhdon të shtojë veçori të reja, duke përfshirë njoftimet e përmirësuara, ndërsa konkurron për dominimin e mediave sociale.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore