• Itali – Zvicër, fakte interesante

    Italia dhe Zvicra përballen në kuadër të Grupit A në EURO 2020. Të kaltrit e nisën Evropianin në mënyrë perfekte, duke fituar 3-0 në “Stadio Olimpico” përballë Turqisë. Pikërisht në këtë stadium, Italia pret Zvicrën, për ndeshjen e tyre të dytë në grup, ku do të kërkojnë të sigurojnë pjesëmarrjen në fazën me eliminim. Në […]...

Të fundit nga Sport

  • Rrugëtimi i Distrias drejt të artës olimpike

  • Ari i Distrias bashkon politikën shqiptare në urime

  • E Arta e Kosovës

  • Fernando Alonso kthen ditët prapa

  • Më shumë