• Portugalia apo Franca, kush fiton?

    Portugalia dhe Franca përballen me njëra-tjetrën në ndeshjen përmbyllëse të grupit F. “Puskas Arena” në Budapest, pret dy skuadrat që u përballën në finalen e fundit të një Evropiani. Atëherë Portugalia doli fituese, dhe luzitanëve medoemos i duhet një rezultat pozitiv edhe sot. Franca në anën tjetër ka siguruar kualifikimin, por jo pozitën nga cila [&hellip...

Të fundit nga Sport

  • Rrugëtimi i Distrias drejt të artës olimpike

  • Ari i Distrias bashkon politikën shqiptare në urime

  • E Arta e Kosovës

  • Fernando Alonso kthen ditët prapa

  • Më shumë