Shqipëria

Parashikimi i motit, 19 maj 2024


Të dielën e 19 majit priten reshje të dobëta në të gjitha qarqet e vendit.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet: 19 / 27 °C , në vendet e ulëta: 17 / 30 °C dhe në vendet malore: 13 / 24 °C.

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

 

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com

Lajmet kryesore