Kosova

Ekskluzive: Albanian Post publikon sondazhin e fundit të realizuar në Kosovë – veç përqindjeve të partive, edhe shumë të dhëna të tjera


Albanian Post në bashkëpunim me kompaninë e sondazheve “Source” do të publikojë ekskluzivisht rezultatet e sondazhit të fundit të realizuar në Kosovë.

Sondazhi, që ofron të dhëna në detaje për shumë çështje, përveç përqindjes së partive politike, do të publikohet të premten në Albanian Post.

Përveç rezultateve do të publikohet e plotë dhe e shpjeguar edhe metodologjia e sondazhit dhe mënyra se si janë grumbulluar të dhënat.

Do të publikohen përqindja për partitë, liderët e partive politike, pëlqimi për ta dhe po ashtu përgjigje të qytetarëve në temat kryesore politike, siç është Asociacioni.

Nesër, ekskluzivisht në Albanian Post.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore