• Zbulohet në Veri një laborator i drogës, prangoset i dyshuari

    Policia e Kosovës të shtunën ka bastisur një shtëpi në Leposaviq ku ishte improvizuar një laborator droge në një dhomë dhe janë sekuestruar 23 bimë të mbjella të dyshuara të llojit kanabis. Lajmin e ka konfirmuar për Albanian Post, zëvendësdrejtori i policisë në Veri, Veton Elshani. “Gjatë bastisjes në një dhomë të shtëpisë kemi gjetur […]...

Të fundit nga Politikë