• Vetura shkel dhe i hip sipër një qytetari në Leposaviq, policia po merret me rastin

    Aleksandar Arsenijeviç, politikani serb në Kosovë, në llogarinë e tij në Facebook ka publikuar një video ku shihet momenti kur një qytetar goditet nga një veturë në lëvizje gjersa shoferi incizonte veprimin e tij. Sipas pretendimeve të Arsenijeviç, i cili së fundmi është certifikuar si kandidat për kryetar të Mitrovicës së Veriut, ngjarja e rëndë […]...

Të fundit nga Politikë

Më të shikuarat