• UEFA bën reportazh me Sylvinhon dhe Elseid Hysajn

    “Një ditë pune me Sylvinho”, në kanalin e saj zyrtar UEFA i ka dedikuar një reportazh të veçantë Kombëtares Shqiptare dhe trajnerit Sylvio Mendes Campos Junior. Momenti dhe edicioni kualifikues shumë i mirë i Kombëtares kuqezi, por edhe puna fantastike e teknikut brazilian nuk ka kaluar pa u vënë re. Reportazhi në faqen zyrtare të […]...

Të fundit nga Sport