• ‘Top 10’ fitoret e Lewis Hamilton

    Me fitoren në garën e Sochi-t, Lewis Hamilton ka arritur numrin 100 të fitoreve në karrierë. Në një garë shumë speciale, ai u ndihmua nga shiu dhe aftësitë e tij personale për të parakaluar Lando Norris në fund dhe për të arritur fitoren historike numër 100. Shtatë herë kampioni i botës po lufton për titullin […]

Të fundit nga Sport

  • Mes mungesave, Shqipëria humb ndeshjen por jo shpresën

  • Tifozët duan fitore, “Air Albania” mbushet kuqezi

  • Policia rrethon stadiumin, fillojnë grumbullimet e tifozëve

  • Gjithçka është gati për përballjen e “shqiponjave”

  • Më shumë