Sport

Tifozët e Roma-s bëhen gati për ndeshjen


Liqeni i Tiranës mirëpret tifozët italianë, të cilët do e ndjekin finalen në “fan-zone” të përgatitura nga autoritetet shqiptare, pasi nuk kanë bileta për ta parë pranë stadiumit “Air Albania”.
Atmosfera duket shumë e qetë dhe miqësore. Ata përgatiten për finalen e madhe dhe janë të lumtur që gjenden në Shqipëri.
Tifozët janë shprehur se ju pëlqen organizimi dhe do të festojnë gjithë natën.
Përfaqësuesit e UEFA-s ndodhen në terren për orientimin e tifozëve.

/Albanianpost.com

Lajmet kryesore