Pajisje

Telefonat më të çuditshëm


Bang & Olufsen Serenata
Bang & Olufsen Serene
C91 Golden-Buddha Phone
Haier P7
LG G Flex
Virgin Mobile Lobster
Microsoft Kin
Motorola StarTac Rainbow
Nokia 7280
Motorola Flipout
Nokia 7600
Nokia 7700
Nokia 7710
Nokia N93
Nokia N-Gage
Samsung P300
Sprint Kyocera Echo
Meizu Pro 7
Palm phone
Motorola V100
Motorola V70
Nokia 9 PureView
YotaPhone
Toshiba G450
Telson TWC 1150
Samsung Juke
Samsung Matrix
Siemens Xelibri

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore