SPAK përfundon hetimet për inceneratorin e Elbasanit

Prokuroria e Posaçme (SPAK) ka përfunduar hetimet për inceneratorin e Elbasanit. Autoritetet bëjnë me dije se dosja e mbyllur hetimore u është dorëzuar avokatëve mbrojtës të të pandehurve, të ish-ministrit të Mjedisit, Lefter Koka dhe Klodian Zotos. Tashmë  i takon avokatëve të cilët kanë 10 ditë kohë të bëjnë pretendimet e tyre në lidhje me këto … Vazhdoni me leximin e SPAK përfundon hetimet për inceneratorin e Elbasanit