Pajisje

Sony do të sjellë model të ri kufjesh me valë


Sony pritet të sjellë së shpejti një model të ri kufjesh me valë, si dhe një ngjyrë të re blu për kufjet e saj WH-1000XM5.

Sony WF-C700 Sony WF-C700

Sythat kanë një dizajn të ngjashëm me Sony WF-C500 të vitit 2021 me një kabllo karikimi USB-C.

Ndërsa nuk kemi shumë informacion mbi specifikat e tyre, mund të shohim se ato do të jenë të disponueshme në të paktën katër ngjyra – e zezë, e bardhë, blu dhe jeshile.

WF-C700 in its four color options WF-C700 in its four color options WF-C700 in its four color options WF-C700 in its four color options

Imazhi tjetër na tregon WH-1000XM5 me një ngjyrë krejt të re blu të errët. Kufjet kanë ngjyra të theksuara ari dhe një kuti mbajtëse që përputhet me ngjyrat.

WH-1000XM5 blue versionWH-1000XM5 blue versionWH-1000XM5 blue versionWH-1000XM5 blue version

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore