Sport

Skena të tmerrshme në MMA, ‘luftëtari’ thyen këmbën (VIDEO)


Dylan Reischman po përballej me Jaime Mora të shtunën në Combat Global kur ndodhi incidenti i rëndë.

Këmba e majtë e peshës së lehtë amerikane u kap në një kënd të vështirë u dëmtua rëndë.

Reischman tërhoqi menjëherë vëmendjen e gjyqtarit për dëmtimin përpara se zyrtari të përfundonte luftën.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com

Lajmet kryesore