• Shpërthejnë polemikat, Thiago Silva i heq topin kundërshtarit me dorë (VIDEO)

    Chelsea u përballë këtë të shtunë me Crystal Palace në “Selhurst Park”. Blutë përmbysën rezultatin, pasi po humbisnin 1-0. Odsonne Edouard shënonte për vendasit. Pierre-Emerick Aubameyang dhe Conor Callagher shënonin për miqtë. Mirëpo, ndeshja u shoqërua me një episod disi të “çuditshëm”, teksa rezultati ishte 1-0 për vendasit. Në minutën e 32 mbrojtësi braz...

Të fundit nga Sport

Më të shikuarat