Pajisje

Samsung Galaxy SmartTag 2 merr certifikimin NBTC


Samsung njoftoi Galaxy SmartTag në janar 2021 dhe pritej të zbulonte pasardhësin e tij në ngjarjen Galaxy Unpacked të muajit të kaluar në Korenë e Jugut, por kjo nuk ndodhi.

Akoma nuk ka asnjë fjalë nga Samsung për Galaxy SmartTag 2, ne e dimë se është duke u punuar në të dhe sapo u certifikua nga NBTC e Tajlandës, duke e çuar atë një hap më afër publikimit.

Samsung Galaxy SmartTag 2 gets NBTC certified

Autoriteti certifikues tajlandez nuk zbulon asgjë të re në lidhje me Samsung Galaxy SmartTag 2.

Por ne e dimë se ai ka edhe mbështetjen me brez ultra të gjerë (UWB) nga certifikimet e mëparshme.

Pritet të publikohen detajet tjera në ditët në vijim.

 

Samsung Galaxy SmartTag 2

 

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore