• Rita Ora shihet në krah të Gjokoviç-it

    Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Rita Ora, është parë duke shikuar së bashku me tenistin serb Novak Gjokoviç – i cili vazhdon të flasë kundër shqiptarëve dhe Kosovës – finalen e Kupës së Botës në “Rugby”. Ora, në finalen në mes të Zelandës së Re dhe Afrikës së Jugut, që është përmbyllur me fitoren e […]

Të fundit nga Politikë