Rama takohet me kryediplomatin britanik në New York

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka mbërritur në New York në kuadër të punimeve të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së dhe takimit të hapur të Këshillit të Sigurimit, i cili do të drejtohet nga Presidenca shqiptare për herë të dytë gjatë mandatit të saj historik. Kreu i Qeverisë ka postuar në median sociale “Facebook”, angazhimin … Vazhdoni me leximin e Rama takohet me kryediplomatin britanik në New York