• Rama në konferencë me Kurtin: Me vëllain e vogël gjithmonë ka një problem, nuk dëgjon

    Në konferencën e përbashkët për media të Kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama dhe Kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, kreu i ekzekutivit shqiptar ka sqaruar para gazetarëve çështjen e “vëllait të madh”, duke thënë se “kur vëllai i vogël (Albin Kurti) ka ndonjë hall thotë ti i madhi (Edi Rama) duhet të më mbështetësh. Ndërkaq, kur […]...

Të fundit nga Politikë