• Protestat në Serbi po shoqërohen me dhunë nga Policia dhe simpatizantët e SNS-së

    Në Serbi janë duke vazhduar protestat të cilat ishin thirrur për të shtunën e katër dhjetorit me fillim nga ora 14:00 deri në ora 16:00. Protestat të cilat po zhvillohen aktualisht dhe paralelisht në shumë qytete serbe janë mbështetur edhe nga partitë opozitare serbe si shenjë e pakënaqësive për miratimin e referendumit për ndryshime kushtetuese […]...

Të fundit nga Politikë