• Policia rrethon stadiumin, fillojnë grumbullimet e tifozëve

    Oficerët e Policisë dhe Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë bllokuar rrugët që të çojnë drejt stadiumit “Air Albania”. Ndeshja Shqipëri-Poloni, e vlefshme për kualifikueset e Botërorit “Katar 2022”, është momenti më i rëndësishëm i futbollit shqiptar. Të gjithë këta tifozë janë mbledhur për një qëllim historik. Ëndrrën e pjesëmarrjes në kompeticionin madhor....

Të fundit nga Sport

  • Padeli, sporti më i ri në Kosovë

  • Champions Leage/ Tifozët e Ajax-it dhe Dortmund-it dhurojnë spektakël (VIDEO)

  • Huliganët në aksion – skandal në derbin e Sllovakisë

  • Mes mungesave, Shqipëria humb ndeshjen por jo shpresën

  • Më shumë