Shqipëria

Parashikimi i motit, 24 qershor 2024


Të hënën e 24 qershorit nuk priten reshje, në përgjithësi, në të gjitha qarqet e vendit.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit do të jenë sërish të larta dhe pritet të arrijnë: në bregdet: 23 / 35 °C, në vendet e ulëta: 23 / 39 °C, në vendet malore: 17 / 35 °C

Era pritet të jetë e lehtë deri mesatare.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com

Lajmet kryesore