• Opozita kërkon zgjedhje të jashtëzakonshme: Ta nxjerrim Kurtin dhe Kosovën nga drejtimi i gabuar

    Deputeti nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Abelard Tahiri, në seancën e parë të sesionit vjeshtor në fjalimin e tij ka përmendur produktet e qeverisjes Kurti, në këto dy vite e gjysmë. Tahiri, në fjalimin e tij ka thënë se momentumi i nisjes së seancës të enjten shënon edhe përmbylljen e vitit të tretë […]

Të fundit nga Politikë