Pajisje

OnePlus 12R tani edhe në Amerikën e Veriut dhe Evropë


OnePlus 12R, doli në shitje në Indi një javë më parë dhe tani është i dispozicion në Amerikën e Veriut, Evropë dhe MB përmes faqes zyrtare të OnePlus.

Në Evropë dhe në Mbretërinë e Bashkuar, ju merrni vetëm modelin 16 GB.

OnePlus 12R përmban një ekran 6,78″ 120Hz LTPO4 AMOLED prej 2780×1264 pxl. Ai përdor OxygenOS 14 me bazë Android 14 dhe ushqehet nga një bateri 5000W.

12R ka një kamerë 16MP në pjesën e përparme dhe një konfigurim të trefishtë të kamerës në pjesën e pasme, që përfshin njësi makro primare 50MP (me OIS), 8MP ultra të gjerë dhe 2MP.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore