Lojëra

Nicki Minaj zyrtarisht bëhet pjesë e ‘Call of Duty’


Një nga ikonat e muzikës, Nicki Minaj, do të bëhet pjesë e ‘Call of Duty’. Aktualisht, ajo është e vetmja femër që paraqitet si operator.

Ndër të famshmit që kanë shfaqur fytyrat e tyre në universin e ‘Call of Duty’, përfshin Snoop Dogg, Lionel Messi dhe Kevin Durant.

Minaj do të paraqitet si “Operatorja Ruby Da Sleeze”, një referencë ndaj personazhit të saj nga klipi më i fundit.

Nicki Minaj se une al combate en Call of Duty y marca el 50º aniversario del hip-hop en el juego

Minaj do të jetë pjesë e një pakete të veçantë për blerje, që do të jetë në dispozicion gjatë sezonit 5 të Warzone dhe Modern Warfare 2.

Kjo paketë do të përmbajë gjithashtu një element të veçantë, një pushkë ngjyrë rozë, e cila shfaq një lidhje me kukullën Barbie, duke shënuar një ndryshim unik dhe interesant në lojë.

Kjo është një lajm i mrekullueshëm për komunitetin e lojtarëve të ‘Call of Duty’ dhe fanatikët e Nicki Minaj, pasi ata do të kenë mundësinë të luajnë me një nga yjet më të njohura të muzikës, i cili tani u bë edhe një pjesë e një nga seritë më të suksesshme të video lojërave.

Superbass Rapper Nicki Minaj playable character for Call Of Duty finally revealed and people are confused

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore