Lojëra

Netflix dhe Rockstar Games bashkohen për të sjellë GTA Trilogy


GTA Trilogy, përfshirë GTA 3, Vice City dhe San Andreas, është gati të vijë te abonentët e Netflix më 14 dhjetor.

Ky është një hap i ri për Netflix, duke shtuar kështu një lojë tërheqëse për përdoruesit e video-lojërave në këtë aplikacion.

5 reasons why GTA Trilogy Definitive Edition is the weakest entry in the  series

Lojërat do të jenë në dispozicion falas për abonentët nëpërmjet aplikacionit zyrtar të Netflix në platformat Google Play dhe iOS.

Ky bashkëpunim ndërton mbi suksesin e titujve të video-lojërave në bibliotekën e Netflix, duke sjellë mundësi të reja për lojtarët e tyre të shijojnë aventurat e GTA Trilogy.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore