• Muriqi shënon ndaj Getafes, e mbyll sezonin në La Liga me shtatë gola të realizuar

    Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, e ka shënuar golin e barazimit në minutën e 90-të kundër Getafes, derisa skuadra e tij ka fituar 2:1 në xhiron e fundit në La Ligën e Spanjës. Ndryshe, Muriqi ka shënuar këtë kampionat shtatë gola dhe ka asistuar dy herë për skuadrën e tij e cila përfundoi […]

Të fundit nga Sport

  • Supergol i Rumanisë ndaj Ukrainës

  • Davis nokauton Martinin – mbron titullin e kampionit të botës

  • Kombëtarja shqiptare realizon fotot zyrtare para Euro 2024

  • Kombëtarja niset për në Austri, FSHF përcjell kuqezinjtë drejt rrugëtimit të Euro 2024

  • Më shumë