• Moti i nxehtë në Kinë, një urë shembet për shkak të nxehtësisë (VIDEO)

    Një urë që përkulet dhe thyhet nga vapa. Kjo është skena mbresëlënëse e xhiruar nga kamerat në ndërtimin në qytetin Quanzhou, në provincën e Fujian, dhe që tregon se si manteli i rrugës plasaritet, pastaj ngrihet, thyhet dhe shembet, për shkak të temperaturës së lartë që ka tejkaluar në sipërfaqe 40 gradët. Fshatarët vendas mblodhën […]...

Të fundit nga Politikë

Më të shikuarat