• Messi fiton trofeun e 44 në karrierë – të parin me Inter Miami

    Lionel Messi ka fituar trofeun e parë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, pasi skuadra e tij Inter Miami e ka mposhtur në finale të Leagues Cup skuadrën e Nashville pas penalltive. Messi realizoi një super gol në minutën e 23-të, por ndeshja në kohë të rregullt u mbyll 1:1. Ndryshe, Messi në Leagues Cup […]

Të fundit nga Sport

  • Kaos në “Feti Borova”, 30 tifozë futen në ring dhe godasin boksierin kolumbian

  • UEFA bën reportazh me Sylvinhon dhe Elseid Hysajn

  • Beshiktashi e prezanton Rashicën

  • Nokauti i frikshëm i Joshua-s, Helenius kishte nevojë për oksigjen

  • Më shumë