Uncategorized

Megan Fox, e pranishme në festën e ditëlindjes së ish të fejuarit – Machine Gun Kelly


Rep artisti Machine Gun Kelly kishte pranë tij ish të fejuarën, aktoren Megan Fox gjatë festimeve të ditëlindjes së 34-të në shtëpinë e tij.

Rep artisti i kthyer në roker – i lindur në Colson Baker – ndau fotografi nga ditëlindja e tij plot yje, dhe një prej tyre përfshinte yllin “Jennifer’s Body”, Fox.

MGK dhe Post Malone.

Të pranishmit e tjerë në festimin e ditëlindjes së Kelly përfshinin Post Malone, Tiffany Haddish, Evan Ross, rep artistin Mod Sun dhe modelja Amber Rose.

Kjo vjen një muaj pasi Fox konfirmoi fundin e fejesës së tyre dhe së fundmi i këshilloi zonjat që të mos e “shkatërrojnë” energjinë e tyre tek burrat.

Një burim pranë saj zbuloi se Megan “po rivlerëson gjithçka në jetën e saj”, shkruan DailyMail, transmeton Albanianpost.

Burimi vazhdoi duke thënë se aktorja “dëshiron lirinë e saj tani” dhe se ajo i tha atij se “do hapësirë”.

Paraqitja e Meganit në festën e MGK vjen gati një muaj pasi ajo tregoi se dyshja i dhanë fund fejesës së tyre, megjithëse ajo nuk pranoi të trajtonte statusin aktual të marrëdhënies së tyre.

MGK dhe Megan Fox.

Kohët e fundit u zbulua gjithashtu se Megan dhe MGK aktualisht po jetojnë të ndarë ndërsa po përballen me çështjet e marrëdhënieve të tyre.

Aktorja qëndron në shtëpinë e saj në Malibu, ndërsa muzikanti është në shtëpinë e tyre të përbashkët Encino.

Megan refuzoi të sqaronte se ku janë ajo dhe MGK me marrëdhënien e tyre gjatë një paraqitjeje në podcast-in “Call Her Daddy” të Alex Cooper – megjithëse ajo konfirmoi se ata në një moment i kishin dhënë fund fejesës së tyre.

Fox fillimisht filloi të takohej me rokerin në vitin 2020 përpara se të fejohej në vitin 2022.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore