• Mbyllën katër objekte komunale paralele në Dragash, lëshonin dokumente kundërligjshëm

    Ministri i Administrimit të Pushtetit Lokal, Elbert Krasniqi, ka bërë të ditur se në fshatin Vranisht të Dragashit, janë mbyllur katër komuna paralele, ku ai ka thënë se janë lëshuar kundërligjshëm dokumente për komunën e Prizrenit, Suharekës, Rahovecit dhe Dragashit. Lajmin e ka bërë të ditur Krasniqi, përmes një shkrimi në rrjetin social ‘Facebook’. “Sot [...

Të fundit nga Politikë