• Luis Figo – Tradhtia më e madhe në histori të futbollit dhe një ofendim me kokëderri

    Kalimi i Luis Figo-s te Real Madrid-i është transferimi më tronditës në historinë e futbollit. Figo kishte gjithçka që donte në Barcelonë, ​​ai ishte lideri i ekipit dhe një nga lojtarët më të mirë në botë në vitin 2000. Tifozët e donin atë dhe ai dukej se e donte vërtet ekipin e tij. Por transferimi […]

Të fundit nga Sport

Më të shikuarat