• “Lëviz si Milan-i”, klubi kuqezi prezanton fanellën për sezonin 2021/22

    Milan ka prezantuar fanellën për sezonin e ardhshëm që do të përdoret nga skuadra e femrave dhe e meshkujve. Skuadra e femrave do ta veshë fanellën javën e ardhshme në ndeshjen e fundit të ligës. Skuadra e meshkujve do ta përdorë këtë fundjavë në ndeshjen përballë CagliarI-t. Fanella e re është e bazuar në traditën […]

Të fundit nga Sport

  • Tokio, përgatitet të presë Lojërat Olimpike

  • Fakte dhe statistika interesante rreth përballjes Portugali – Francë

  • Portugalia apo Franca, kush fiton?

  • Fakte interesante rreth duelit Çeki – Angli

  • Më shumë