Sport

Leo Mesi është magjik, fotografi në kohën dhe këndin e duhur (FOTO)


Lionel Messi është padyshim një nga futbollistët më të mirë në historinë e futbollit, në mos më i miri.

Shpeshherë “pleshti” është gjendur mes disa lojtarëve kundërshtarë dhe ka mundur t’i triblojë ata me lehtësi, duke dalë nga situata e vështirë, apo duke e dërguar topin në rrjetë.

Disa nga pamjet e shkrepura në kohën dhe këndin e duhur, ku Messi gjendet në mes të “stuhisë”.

Argjentine vs Brazil
Barcelona vs Sanots
Barcelona vs Real Sociedad
Barcelona vs Roma
Barcelona vs Liverpool
Argjentina vs Zvicer
Barcelona vs Valencia
Argjentina vs Gjermani
Barcelona vs Real Madrid
Argjentina vs Uruguaj

 

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore