• Kurti: Të shtënat me armë kundër Policisë në Veri po vazhdojnë

    Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti pas vdekjes së një polici dhe plagosjes së dy të tjerëve në Veri, sërish ka dalur me një reagim tjetër duke thënë se të shtënat me armë kundër policisë janë në vazhdim. Kurti, përmes një shkrimi në platformën ’X’, ka deklaruar se janë duke bërë thirrje vazhdimisht që të ndalohen […]

Të fundit nga Politikë

Më të shikuarat