• Kurti në Lezhë, prezanton kandidatin për deputet të LVV

    Kryetari i partisë Lëvizja Vetëvendosja (LVV), Albin Kurti, të martën e 2 marsit, ka përkujtuar 577 vjetorin e Besëlidhjes së Lezhës. Ai e ka shfrytëzuar këtë ditë, për të prezantuar dhe kandidatin për deputet nga LVV, Iliaz Shehun. Kurti është shoqëruar nga kryetari i Aleancës për Shqiptarët në Strugë, Ziadin Sela, deputeti shqiptar nga Bujanoci, […]...

Të fundit nga Politikë