• Kryetari i Zubin Potokut: Flamuri s’është hequr, është ngritur një kat më lartë

    Kryetari i Komunës së Zubin Potokut, Izmir Zeqiri, ka sqaruar për Albanian Post, largimin e përkohshëm të flamurit të Kosovës nga objekti i Komunës së Zubin Potokut. Në një video që qarkullonte, policia hiqte flamurin nga vendi ku ishte vendosur, por Zeqiri ka treguar se kjo ndodhi vetëm sa për ta vendosur në një vend […]

Të fundit nga Politikë

  • Trump sulmohet gjatë një tubimi, dëgjohen të shtëna dhe shihet gjak në ftyrën e ish-presidentit amerikan

  • Sveçla: Toleranca ndaj kriminaliteteve si fajdeja e haraçi ka përfunduar

  • Aksion i policisë kundër fajdexhinjëve, prangosen dy persona

  • Prokuroria nis hetimet ndaj profesorit Xhevat Krasniqi

  • Më shumë