• Kombëtarja shqiptare realizon fotot zyrtare para Euro 2024

    Kombëtarja shqiptare ka vijuar me fazën përgatitore në Austri në prag të Euro 2024 teksa skuadra të martën ka zhvilluar një seancë të lehtë stërvitore me lojtarët që nuk u aktivizuan ose luajtën pak minuta në miqësoren ndaj Lihteshtejnit. I gjithë grupi është në gjendje të mirë dhe nuk ka probleme fizike për asnjë lojtar. […]

Të fundit nga Sport

  • Supergol i Rumanisë ndaj Ukrainës

  • Davis nokauton Martinin – mbron titullin e kampionit të botës

  • Kombëtarja niset për në Austri, FSHF përcjell kuqezinjtë drejt rrugëtimit të Euro 2024

  • ‘Albania’, Capital T publikon këngën që do të shoqërojë kuqezinjtë në Euro 2024

  • Më shumë