• Kështu do të dukej përfaqësuesja e shtetit në futboll, sikur të pranonin të gjithë të luanin për Kosovën

    Në vitin 2016 Kosova u pranua në FIFA dhe UEFA. Në krye me Fadil Vokrrin dhe trajnerin Albert Bunjakun, u krijua një ekip simpatik me shumë talentë. pasur në mendje gjithë ata yje kosovarë që luajnë me kombëtare të ndryshme nëpër botë, e vështirë ka qenë të stopohet imagjinata. Çfarë do të ndodhte sikur të […]

Të fundit nga Sport

Më të shikuarat